Yeni videolar

31 Ocak 2017 Salı

2017 Volkswagen Caravelle Comfortline Özellikleri Nasıl Kullanılır?

    Salı, Ocak 31, 2017   No comments


Özellikleri Nasıl Kullanılır?2017 Volkswagen Caravelle Comfortline Özellikleri Nasıl Kullanılır? Caravelle'in otomatik kayar kapısı nasıl çalışır? Caravelle'in klimatronik klimasının; REAR, REST ve SYNC özellikleri nasıl çalışır? Bu soruların cevabı video da

2017 Caravelle'in otomatik kayar kapısı nasıl çalışır?


Caravelle Comfortline'da, uzaktan kumandalı anahtar üzerinde bulunan kapı açma ve kapama tuşlarını kullanarak kayar kapıyı açıp kapatabilirsiniz. Aynı şekilde orta konsolda bulunan tuşlarla da otomatik kapıyı açıp kapatabilirsiniz. Araya bir şey sıkışma olasılığına karşı otomatik kapıda sıkışma önleyici özellik bulunur, bu sayede kapı kapanırken bir engelle karşılaşırsa otomatik olarak açılır.

2017 Caravelle'in klimatronik klimasının; REAR, REST ve SYNC özellikleri nasıl çalışır?


Caravelle'in klimatronik klimasının en önemli özelliği, sürücü, ön yolcu ve arka yolcuların farklı sıcaklık ayarı yapabilmesidir. Arka yolcu koltuklarının üzerinde bulunan ayar tuşları ve üfleme kanalları arka bölümün etkin şekilde soğutulmasını sağlar.Ayrıca bagaj bölümünün sağ alt kısmında bulunan ek ısıtıcı, motorun soğuk olduğu durumlarda bile aracın içinin çabucak ısıtılmasını sağlar. Sürücü Rear tuşuna basarak arka yolcu bölümünün klima ayarlarını değiştirebilir. Ayrıca motor sıcakken ve kontak kapalıyken Rest tuşuna basıldığında motorun ısısını aracın içini sıcak tutmak için kullanabilirsiniz. Fonksiyon 30 saniye sonra ya da akünün kapasitesi azaldığında kapanır. SYNC tuşuna basarak ise sürücü tarafı sıcaklık ayarını ön yolcu tarafı için de kaydetmiş olursunuz.

2017 Caravelle'in koltukları nasıl katlanıp sökülür?

Caravelle'in yolcu bölümündeki koltuklar istenildiğinde katlanabilir, ya da tamamen sökülebilir.

2017 Caravelle’in 12 V soketleri ve stor perde nerededir?

Caravelle'de ön konsol, yolcu bölümü ve bagaj bölümünde olmak üzere toplam 3 adet 12V soket bulunur. Farklı noktalarda bulunan 12V soketler sayesinde hem sürücü, hem de yolcular elektrikli cihazlarını kolayca çalıştırıp, şarj edebilirler. Ayrıca Caravelle'in yolcu bölümünde camlarda bulunan stor perdeler daha konforlu bir yolculuk imkanı sunar.

2017 Caravelle'deki ön-arka park sensörü nasıl çalışır?

Caravelle modellerinde bulunan park mesafe kontrolü, hem ön, hem de arka tamponlarda bulunan dörder adet sensör yardımıyla engele olan mesafeyi belirler ve rahat park etme imkanı sunar. Orta konsolda bulunan tuşla park mesafe kontrolünü manuel olarak da çalıştırabilirsiniz. Geri vitese geçildiğinde ise park mesafe kontrolü otomatik olarak devreye girer.

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.