Yeni videolar

2 Mart 2015 Pazartesi

Samsung Galaxy S6 olağanüstü güzelliği ve devrimci çift kenar ekranı ile karşınızda

    Pazartesi, Mart 02, 2015   No comments


Hızlı Parlak Kamera ile Canlı Görüntüler

Samsung Galaxy S6 olağanüstü güzelliği ve devrimci çift kenar ekranı ile karşınızda Galaxy S6 ve S6 Edge inanılmaz, canlı, parlak ve hızlı kamera ile donatılmıştır. Her iki ön (5MP) ve arka (16MP) kameralar F1.9 lensler ve yüksek çözünürlüklü sensörler.

Dikkatle metal ve cam, güçlü özellikleri ile Galaxy S6 ve S6 Edge karışımı maksatlı tasarım hazırlanmış. Galaxy S6 Edge olağanüstü güzelliği ve devrimci çift kenar ekran ile üstün bir izleme deneyimi gösterir.

Hızlı Parlak Kamera ile Canlı Görüntüler


Galaxy S6 ve S6 Edge inanılmaz, canlı, parlak ve hızlı kamera ile donatılmıştır. Her iki ön (5MP) ve arka (16MP) kameralar F1.9 lensler ve yüksek çözünürlüklü sensörler. Buna ek olarak, Otomatik Gerçek zamanlı High Dynamic Range (HDR), Akıllı Optik Görüntü Sabitleme (OIS) ve IR Beyaz Dengesi gelişmiş ışık hassasiyetleri ve net kamera çözümleri sunmak Algılama. Kamera 0.7 sn herhangi bir ekrandan hızla başlattı.

Süper Şarj ve Kordon Ücretsiz cihazlar WPC ve PMA standartlarını destekleyen piyasada herhangi bir kablosuz ped ile çalışır. Onlar da şarj sadece 10 dakika sonra kullanım 4 saate kadar sağlayarak, inanılmaz hızlı kablolu şarj destekler.

Cutting-edge Çekirdek Teknolojisi


64-bit platformunda, yeni LPDDR4 bellek sistemi ve UFS 2.0 flash bellek ile dünyanın ilk 14nm mobil işlemci, daha yüksek performans ve gelişmiş bellek hızını, düşük güç tüketimi sağlar.

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.