Yeni videolar

16 Mart 2012 Cuma

2013 model citroen berlingo multispace camlı van araç özellikleri ve tanıtım videosu

    Cuma, Mart 16, 2012   No comments2012 Cenevre Motor Show'da CITROËN


Citroën hamlesini up-market, teknolojik yenilikler ve yeni hizmetleri ile, 2012 Cenevre Motor Show'da bir kez daha yaratıcı cesaret tüm kanıtlıyor.


- DS serisinin dünya çapında 180.000 satış ile yadsınamaz bir başarıdır. Hikaye DS4 RACING Konsept kavramı ile birlikte, DS5 HYbrid4, Citroën ilk dizel hibrid ve bu şık Citroën DS4 ve DS5 PARIS Rendez-vous ve DS3 Racing S. Loeb, arıtma Fransız tarzı özü olarak yeni sürümleri ile devam ediyor araba. Son olarak, DS serisinin piyasaya eşlik edecek, Fransa Citroën son Citroën DS AYRICALIK adlı DS serisinin müşterilerine adanmış bir kulüp başlattı.


- Yeni Citroën C4 AIRCROSS kompakt SUV tam markanın hareket yukarı-pazar stratejisi, halen Citroën C3 KIRMIZI BLOK ve restyled Citroën C1 ve Citroën Berlingo Multispace yeni gövde stilleri gelişiyle daha da güçlendirilmiş bir yaklaşım ile uyumludur .


- Citroën diğerleri arasında, e-HDi mikro-hibrid ve tam elektrikli ve tam hibrid dizel teknolojisini kullanarak bir yıl içinde 5 gr / km ile, ortalama CO2 emisyonu azalttı. Elektrik sunan Citroën için bir piyasa gerçeği, şimdi yeni C-ZERO fiyatlarının daha uygun fiyatlı sayesinde. Citroën de Citroën C5 ve C6 bulunan seçkin hydractive süspansiyon teknolojisini sergiliyor.


- Marque Citroën eTouch, kendi modellerinin en bulunan bir potansiyel olarak hayat kurtarıcıdır teklif ve Citroën MULTICITY, seyahat kolaylaştıran bir hizmet paketi de dahil olmak üzere gerçek yaşam mobilite çözümleri geliştirdi. Zaten Fransa'da bulunan ve birkaç hafta içinde Almanya'da açılacak Citroën MULTICITY, zaten bir yıl içinde 1,5 milyondan fazla ziyaretçi çekti. Teklif yakında Carpooling ve araba paylaşımı hizmetleri ile uzatılacak.


Birlikte bu yenilikçi gerçek yaşam çözümleri ile, Citroën hareketliliği üzerindeki düşünme süren ve keşif yeni yollar açılıyor. Onun "Creative Technologie" uzmanlık iyi dayanarak, bu Tubik konsept otomobil, seyahat geri tutku koymak istiyor bir high-end teknolojik mekik yarattı.

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.