Yeni videolar

11 Temmuz 2018 Çarşamba

Xperia XZ2 Premium'un tanıtımı - en üst seviye oluşturma

    Çarşamba, Temmuz 11, 2018   No comments


akıllı telefon görüntüleme
Xperia XZ2 Premium'un tanıtımı

Xperia XZ2 Premium, akıllı telefon görüntülemeyi bir sonraki seviyeye taşıyarak, yeniden yaşamak ve paylaşmak için gerçekliği ve onun anlık anlarını çok düşük ışıkta yakalamanızı sağlar.

Xperia XZ2 Premium, yeni bir çift kameralı kurulumda büyük diyafram açıklığına sahip iki adet yeniden tasarlanan 7 parçalı lenslere sahip. 19 MP bellek yığınlı bir RGC sensörü renk verilerini toplarken, 12 MP siyah beyaz bir fotoğraf makinesi parlaklık verilerini toplar. Bir AUBE ™ füzyon görüntü sinyali işlemcisi, yüksek kaliteli görüntü çıkışı için her iki veri setini gerçek zamanlı olarak birleştirerek Xperia XZ2 Premium'un her ayrıntıyı gerçekten yakalamasını sağlar.

İnsan gözünün görebileceği kadar yüksek hassasiyetle, hem Sony'nin G lensini kullanan çift kameralar, aşırı düşük ışık koşullarında net bir şekilde film ve fotoğraf oluşturmanıza olanak tanır. İnsan gözü ISO1600'ü görse de Xperia XZ2 Premium, ISO51200'de görüntü yakalayabilir ve ISO12800'de video kaydedebilir - her çekimde görünmeyenleri açığa çıkarır.
en üst seviye oluşturma
Xperia XZ2 Premium
Xperia XZ2 Premium ayrıca, yeni çift kameralar sayesinde mümkün olan Bokeh sanatsal arka plan bulanıklığı ve zaman çizelgesi fotoğrafları ve videoları için Monokrom gibi yeni sanatsal çekim efektlerine de sahip.
Kamerayı aşırıya çeken bir akıllı telefonla tanışın. Xperia XZ2 Premium ile tanışın.

Kullanılabilirlik pazara göre değişecektir.

Bokeh ve monokrom özellikleri, 3. Çeyrek 2018'de sunulacak. Yazılım sunumları aşamalı bir süreçtir - zamanlama ve kullanılabilirlik piyasaya ve / veya operatöre göre değişir.

seyyah1906

seyyah1906

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.