Yeni videolar

27 Mart 2017 Pazartesi

Samsung Galaxy A7 Gold 2017 versiyonu kutu içeriği

    Pazartesi, Mart 27, 2017   No comments

Samsung Galaxy A7 Gold 2017 Akıllı telefonu Vodafone Red tarife ile 24 ay taksitle kampanyasından toplam 2 bin 760 lira tutarında bir fiyat ile aldık Kısacası 2 bin liralık telefona 700 lira daha bayılmak zorunda kaldık neden çünkü rekabet ortamı kaldırıldığı için.

A7 Gold 2017 versiyonu kutu içeriği
Cep telefonlarında kredi kartlarına taksit olayı kaldırıldığı için vatandaş Türkiye'de bulunan 3 adet Telefon operatörünün eline kaldı size hem 2 yıllık sözleşme dayatıyorlar ve fiyatlar ile de istediği gibi oynuyorlar bu ara da bir uyarı daha yapayım telefonuzu aldığınızda mutlaka güvenlik ayarlarını yapın çalınmaya karşı belki bir işe yarar.

Gelelim Samsung Galaxy A7 2017 Özelliklerine

A7 2017 Özellikleri
Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile açılan cihaz, en güncel oyunları ve uygulamaları sorunsuz şekilde çalıştırmanızı sağlıyor. 8 çekirdekli 1.9 GHz değerinde oldukça güçlü bir işlemciye sahip olan akıllı telefon modeli, aynı zamanda 3 RAM içeriyor. 32 GB dahili hafızaya sahip olan Samsung Galaxy A7'nin harici belleği microSD desteği sayesinde 256 GB'a kadar yükseltilebiliyor.

A7'nin diğer bir öncü özelliği ise
3G'nin yanı sıra 4G bağlantı hızını da destekleyen ürün, ek olarak Bluetooth 4.2, NFC, GPS ve Wi-Fi bağlantı türlerinden de yararlanmanızı sağlıyor. Samsung Galaxy A7 2017, klasik özellikler dışında yenilikçi özellikler de sunuyor. Örneğin; Samsung Pay özelliğine sahip olan ürün, telefonunuzu kredi kartı yerine kullanmanıza imkan vererek mobil ödeme yoluyla işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Samsung Galaxy A7'nin diğer bir öncü özelliği ise; 

always-on display. Ekranın sürekli açık kalmasını sağladığı için telefona dokunmaya dahi gerek bırakmadan her an bildirimlerinizi, saati ve diğer ayrıntıları kontrol etmenize yardımcı oluyor.

Cihazda yer alan diğer cezbedici özellikler; parmak izi okuyucu ve jiroskop. Parmak izi okuyucu telefonunuzun güvenliğini hızlı, kolay ve etkili bir şekilde sağlarken jiroskop 3 boyutlu oyunları ve uygulamaları sorunsuz şekilde açabilmenize olanak tanıyor.

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.