Yeni videolar

2 Şubat 2017 Perşembe

2017 FORD KUGA Özellikleri hakkındaki Tanıtım videosu

    Perşembe, Şubat 02, 2017   No comments


2017 Model FORD KUGA Adaptif Hız Kontrol Sistemi Eller Serbest Bagaj Kapağı Şerit Tutuş Yardımı Otomatik Park Sistemi ve Otomatik Start-Stop özelliklerinin tanıtımı

Tanıtım videosu

2017 FORD KUGA - Adaptif Hız Kontrol Sistemi


Otomatik uyum sağlayan hız kontrol sistemi
Uyumlu Hız Kontrol Teknolojisi ile, sürmek istediğiniz hızı seçersiniz ve sistem buna bağlı kalır. Araç içindeki RADAR, önünüzde bir aracın varlığını saptadığında aracınızı yavaşlatacak ve önceden belirlenen mesafenin korunmasını sağlayacaktır. Yolunuz açıldığında da sistem seçmiş olduğunuz hıza dönecektir.

Tanıtım videosu

2017 FORD KUGA - Eller Serbest Bagaj Kapağı


Zahmetsiz açma ve kapatma sağlayan otomatik bagaj kapağı
Elleriniz tamamen dolu olduğunda ve aracınız Anahtarsız anahtarlığınızın yakında olduğunu algıladığında, tek yapmanız gereken, ayağınızı arka tamponun altına getirip oynatmaktır; bagaj kapağı otomatik olarak açılıp kapanacaktır.

Tanıtım videosu
2017 FORD KUGA - Şerit Tutuş Yardımı

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem
Şerit Takip Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılayabilir. Şerit Takip Uyarı Sistemi bunun ardından direksiyonu titreterek ve görsel bir uyarı göstererek sizi uyarır. Sistemin uyarısına tepki vermekte gecikirseniz ya da hiç tepki vermezseniz, Şeritte Tutuş Yardımı aracınızı şeridinize güvenle yönlendirmenize yardımcı olur. Çok şeritli (otoyollar gibi) yollar için tasarlanan sistem, saatte 65 km'den düşük hızlarda otomatik olarak devreden çıkar veya manuel olarak kapatılabilir.

Tanıtım videosu
2017 FORD KUGA - Otomatik Park Sistemi

Park yerlerine stressiz girin ve çıkın
Farklı teknolojileri bir arada kullanan Otomatik Park Sistemi, paralel park etmenin çok ötesinde yeteneklere sahip. Park Çıkış Yardımcısı ile park yerinden çıkışınıza da yardımcı olur. Dikey Park sistemi, aracınızın sığacağı kadar yer olup olmadığını algılıyor ve ardından park yerine geri vitesle giriş yapmanızı sağlıyor. Yan taraflarda herhangi bir engel varsa, Yan Park Yardımı da sizi uyarır.

Tanıtım videosu

2017 FORD KUGA - Otomatik Start-Stop

Otomatik Start Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin
Trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda, bu teknoloji, motoru otomatik olarak kapatabilir ancak klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise siz her zamanki gibi debriyaja basarken veya otomatik modellerde gaz pedalına basarken, sistem aracı yeniden çalıştırır. (Şehir içi trafikte) %10'a kadar yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Start Stop özelliği, kent trafiğinde dolaşırken özellikle verimli bir sistemdir.

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.