Yeni videolar

6 Şubat 2017 Pazartesi

2017 Fiat Egea Sedan, Egea Hatchback, Egea Station Wagon Tanıtımı

    Pazartesi, Şubat 06, 2017   No comments


Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil modeli Fiat Egea. Fiat Egea Sedan, Fiat Egea Hatchback, Fiat Egea Station Wagon. Egea ailesi tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren seçenekleriyle tamam.

Tanıtım ve özellikler

2016’nın lideri, en çok tercih edilen otomobili Fiat Egea. O, ezber bozan Egea İtalyan estetik anlayışını ortaya koyan tasarımı, 100 KM'de ortalama 4.1 litreye varan yakıt tüketimi, herkesi kendine hayran bırakacak keskin tasarımı, sınıfının zirvesinde geniş iç hacmi ve İtalyan estetiğini yansıtan döşemeleri ile otomobiller hakkında ezberleri bozan yeni FIAT Egea'yı yakından keşfedin.

Tasarım ve özellikler

FIAT Egea Hatchback, ideal sürüş ergonomisi, özenle tasarlanmış şık koltukları, 12 litrelik kabin içi saklama alanı ve kolayca erişilebilen kumanda elemanları ile konfor ve kullanışlılığı bir arada sunuyor.

Tanıtım ve özellikler

Fiat Egea Station Wagon, 4,57 metrelik uzunluğa sığdırdığı geniş iç hacmi, konfigüre edilebilir bagaj bölmesi, sınıfında devrim yaratan arka diz mesafesi ve standart tavan rayları ile beklediğiniz konfor ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor.

Tanıtım ve özellikler

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.