Yeni videolar

10 Nisan 2015 Cuma

Yeni BMW 1 Serisi "Heyecan veren yeni tasarımıyla göz kamaştırıyor" Tanıtım videosu

    Cuma, Nisan 10, 2015   No commentsBMW ruhunu her detayında taşıyan Yeni BMW 1 Serisi ile tanışın

Yeni BMW 1 Serisi "Heyecan veren yeni tasarımıyla göz kamaştırıyor" Her çizgisiyle heyecan veren etkileyici tasarım, kendine hayran bırakan muhteşem performans. BMW ruhunu her detayında taşıyan Yeni BMW 1 Serisi ile tanışın


Yeni BMW 1 Serisi Dış Tasarım


Güçlü çizgiler ve geniş hava girişleri Yeni BMW 1 Serisi ile elinizin altında nasıl bir güç olduğunu gösterir.
Güçlü çizgiler ve geniş hava girişleri Yeni BMW 1 Serisi ile elinizin altında nasıl bir güç olduğunu gösterir. Opsiyonel olarak LED teknolojisiyle birlikte sunulan düz, odaklanmış farlar tam öne, krom çerçeveli böbrek ızgaralara doğru yönelir.

Dinamik genel izlenim, saf sürüş hissini güçlendirir. Arka bölümdeki geniş tekerlek yuvaları ve geniş lastik yol yüzeyiyle olan yakın teması vurgular. L şeklindeki LED stop lambaları karşı konulmaz şekilde göze çarpar ve caddelere hükmeden bir BMW olduğunu hemen gösterir.

Yeni BMW 1 Serisi İç Tasarım


Yeni BMW 1 Serisi'nin iç tasarımı daha ilk bakışta yeni, modern ve sade tasarımını yansıtır.
Yeni BMW 1 Serisi'nin iç tasarımı daha ilk bakışta yeni, modern ve sade tasarımını yansıtır. Kokpit, sürücü odaklı tipik BMW yerleşimine sahiptir ve tüm iç tasarım en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalitesiyle karakterize edilir.

Standart olarak sunulan BMW Professional Radyo'ya çeşitli krom vurgular ve parlak Siyah renkte çerçeve eşlik eder.

360 litrelik bagaj bölümü alışveriş torbalarınız, sırt çantanız veya büyük valizleriniz için geniş bir yer sunarken güneş gözlükleri, fotoğraf makineleri ve diğer küçük nesneler kapı içlerinde ve orta konsolda saklanabilir. Özel tasarlanmış yüzeyler iç tasarıma çok daha modern bir görünüm kazandırırken Urban Line, Sport Line ve M Sport Paketle otomobilinize kişisel stilinizi yansıtabilirsiniz. Yeni BMW 1 Serisi ile nereye giderseniz gidin asla sıkılmayacaksınız.

Yeni BMW 1 Serisi Sürüş Dinamikleri


BMW TwinPower Turbo teknolojisi sayesinde, BMW EfficientDynamics motor yelpazesi tarafından sunulan BMW benzinli ve dizel motorların yeni nesli
BMW TwinPower Turbo teknolojisi sayesinde, BMW EfficientDynamics motor yelpazesi tarafından sunulan BMW benzinli ve dizel motorların yeni nesli, verimli yakıt tüketimi ve düşük emisyonla birlikte çok düşük devirlerde bile çevik performans ve mükemmel tepki hızı sunar.

Daha fazla verimlilik ve optimum dinamik özellikler belirgin şekilde çok daha yoğun bir sürüş keyfi sunar.

Benzinli motorlarda yenilikçi turboşarj teknolojisi, tam değişken valf kontrollü Valvetronic ve Çift VANOS değişken kam mili kontrolü ve Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon özellikleri bulunur. Son derece gelişmiş bileşenler bir araya gelerek olağanüstü bir güç ve gelişmiş bir verimlilik sunar. Değişken türbin geometrili turboşarj ve en yeni nesil Commonrail direkt enjeksiyon dizel motorlarda da bir araya getirilmiştir. Bu seviyede optimize edilmiş yanma düşük yakıt tüketimine ve emisyona katkıda bulunur.

Yakıt tüketimi / CO₂ emisyonu
BMW 118i ile ilgili rakamlar
Ortalama yakıt tüketimi:
5,7 - 5,4lt/100km
[5,9 – 5,6lt/100 km]
Ortalama CO₂ emisyonu:
133 - 125gr/km
[137 - 129gr/km]

BMW 120i ile ilgili rakamlar
Ortalama yakıt tüketimi:
6,0 - 5,7lt/100 km
[5,9 - 5,6lt/100 km]
Ortalama CO₂ emisyonu:
139 - 132gr/km
[137 - 129gr/km]

BMW 116d ile ilgili rakamlar
Ortalama yakıt tüketimi:
4,1 - 3,7lt/100 km
[4,1 - 3,6lt/100 km]
Ortalama CO₂ emisyonu:
107 - 97gr/km
[107 - 96gr/km]

BMW 116d EfficientDynamics Edition ile ilgili rakamlar
Ortalama yakıt tüketimi:
3,8 - 3,4lt/100km
Ortalama CO₂ emisyonu:
101 - 89gr/km


Köşeli parantez dışındaki değerler, standart şanzımanlı temel modele aittir; köşeli parantez içindeki değerler, isteğe bağlı olarak sunulan şanzımana sahip modele aittir (bkz. özel donanım).

Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri seçilen jant ve lastik boyutuna göre farklılık gösterir.


Yakıt tüketimi, AB 80/1268/EWG tarafından belirlenen standart sürüş normlarına göre saptanır. Bu değer, sürüş tarzı, yükleme, yol şartları, trafik yoğunluğu ve akışı, hava şartları, lastik hava basıncı gibi birçok faktörle ilişkili olan ortalama yakıt tüketimi değeriyle aynı değildir. Kaynak: BMW Türkiye

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.