Yeni videolar

7 Şubat 2012 Salı

2012 model fiat freemont AWD 4X4 7 kişilik crossover özellikleri test sürüşü ve tanıtım videosu

    Salı, Şubat 07, 2012   No commentsFiat Freemont AWD: 'İstediğiniz tüm araba' özgürlük ve güvenlik

Tüm sürüş koşullarında en büyük güvenlik • Tüm tekerleklerden çekiş
• 2.0 Multijet 2 ve altı-ileri otomatik şanzıman ile 3.6 V6 benzinli motorlar
• İtalya'da en çok satan 7 kişilik crossover için 6 ay içinde 25.000 siparişleri
İtalya'da Fiat showroomlarında Şubat

Özgür bir özgürlük duygusu, duygu ve bu araç, günlük yaşamın getirebileceği herhangi bir duruma karşı karşıya olduğunu çağrıştırıyor. Bugün, yeni AWD (All-Wheel Drive) sürümü, modeli daha da çok yönlü bir SUV, bir station wagon otomobilde rastlanan tipik bir işleme yol karakteristik çok yönlülük ve durum geçerek yarattığı ruh ve 7 koltuklu vurguluyor yolcu salonu bir MPV.
Yeni Fiat Freemont AWD, dört tekerlekten çekişli versiyonu 170 HP 2.0 Multijet 2 ve 280 HP 3.6 V6 benzinli motorlar, yeni altı vitesli otomatik şanzıman ile sunuluyor eşleştirilmiş. Sürücü aşırı koşullarda tam bir güvenlik aracı kontrol etmek için izin veren bir teknolojik açıdan gelişmiş ve tamamen otomatik bir sistemdir. Yeni all-wheel sürümü bugüne kadar elde zaten çarpıcı sonuçlar güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Chrysler Grubu ile ortaklık üretilen ilk Fiat araç satışlarının sadece altı ay içinde, İtalya 7-koltuklu otomobil, bugün en çok satan olmak için 25.000 'den fazla siparişleri kazandı. Kamu 25-26 Şubat ayında İtalya'da Fiat satış ağına yeni Freemont AWD yakın görmek için fırsat olacaktır.

Tüm sürüş koşullarında en büyük güvenlik All-wheel drive
Fiat Freemont AWD aktif dört tekerlekten çekiş sistemi, on-demand ve dört tekerlek kavrama algılamak için sensörler kullanır ve arka çekiş iletmek için karar bir elektronik kontrol ünitesi ile donatılmış. , Tekerlekler iyi kavrama (çamur, kar, buz ...), maksimum çekiş gücü ve aracın veya asfalt yüzeyleri durumda yollarının herhangi bir sınırlama sağlamak için ilave çekiş gücü sağlamak için olmayabilir yüzeyler üzerinde sistem müdahale ve virajlarda daha fazla güvenlik.
Özellikle, elektronik sistemi, elektronik kontrollü kavrama (ECC) kullanımı yoluyla tork transferi modüle eder. Isteğe bağlı olarak, sadece faaliyet, sistem içeren yakıt tüketimi katkıda bulunur. Buna ek olarak, ECC AWD sistemi ile ilgili daha esnek ve viskoz bir kavrama veya bir Torsen ® sistemi daha doğru. Buna ek olarak, kontrol birimi aynı zamanda, ESP ve çekme kontrol sistemi ile ara birimdir.

, Multijet 2 ve altı-ileri otomatik şanzıman ile 3.6 V6 benzinli motorlar
Yeni AWD versiyonu değişken geometrili ve güçlü Chrysler Group Pentastar 3.6 litre motor 170 HP 2.0 Multijet 2 ile donatılmış olabilir. Her iki motor, üst düzey konfor ve sürülebilirlik sağlamak için kesin ve sessiz çalışma ile birlikte mükemmel bir performans sağlayan yeni bir altı vitesli otomatik şanzıman ile kombine edilmektedir.

İtalya'da en çok satan 7 kişilik crossover için 6 ay içinde 25.000 siparişler
Yeni all-wheel sürümü bugüne kadar elde zaten çarpıcı sonuçlar güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Chrysler Grubu ile ortaklık üretilen ilk Fiat araç satışlarının sadece altı ay içinde, İtalya 7-koltuklu otomobil, bugün en çok satan olmak için 25.000 'den fazla siparişleri kazandı.
Bu model aynı zamanda diğer alanlarda olan ve ilk kez Fiat marka yaklaşan gelen müşterilerinin yeni türleri üzerinde kazanıyor. Itibariyle çok% 65, hedef müşterileri, hiç bir Fiat araba ile elde edilen en önemli değerlerden biri. Ayrıca, bu rakamlar kadar müşteri memnuniyeti söz konusu olduğunda daha az önemli olmayan sonuçlarına göre sertifikalıdır. Ilk pazar analizleri 500 başlatılan bu yana Özgür bir Fiat modeli için memnuniyetini en üst düzeyde yerine getirdiğini göstermektedir.

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.