Yeni videolar

5 Şubat 2015 Perşembe

Güldür Güldür Show “Ben Birim Eşim de Bir” 61. Bölüm Fragmanı

    Perşembe, Şubat 05, 2015   No comments


Çiftlerin yarışması “Ben Birim Eşim De Bir” bu hafta hangi sürprizleri ekrana getirecek?

Show TV'de 6 Şubat 2015 Tarihinde yayınlanacak olan Güldür Güldür Show “Ben Birim Eşim de Bir” 61. Bölüm Fragmanı Güldür Güldür Show’a yeni bölümünde; Grup Gündoğarken ve Neşe Karaböcek konuk olacak.

Güldür Güldür Show'un 61. Bölümündeki skeçler İçli köfte üreticisi Bilal firma reklamını istediği gibi yaptırabilecek mi? Reklam ajansı sahibi Mesut ve çalışanları Sinem, Fikri hangi fikirleri hazırladı? Bilal gelen reklam fikirlerini beğenecek mi?

Çiftlerin yarışması “Ben Birim Eşim De Bir” bu hafta hangi sürprizleri ekrana getirecek?


Program sunucusu Şevket gelen yarışmacılara neler yapacak? Kariyer düşkünü çift Mesut ve Dilek, birbirinden nefret eden çift ibrahim ve Sinem ve tutkulu aşıklar Mehtap ve Bilal arasındaki rekabetten kim galip ayrılacak..

Sevgilisi Hüseyin buluşmaya akrabaları ile gelen Nezaket hangi adetlerin yerine gelmesini istiyor? Nezaket'in kardeşleri Hüseyin'e neler yapacak? Burhan Şeşen Nezaket'in babası olabilir mi? Gündoğarken 'in sahnede ne işi olabilir?

Bebekspor ve Ayıboğanspor maçını hangi takım kazanacak? Bebekspor taraftarı Hüseyin ve İbrahim sevgilileri ile yanlış tribüne oturursa neler yaşanır.. Ayıboğanspor taraftarları ibrahim ve Hüseyin'i fark edecek mi? Ayıboğanspor tribün lideri Neşe Karaböcek olabilir mi?

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Çeşitli haberler teknoloji haberleri sağlık haberlerinden oluşan video blogu
Ana sayfaya gitmek için →

Hiç yorum yok:
Write yorum

FİKRİNİ SÖYLE

© 2014 Video blogunuz. Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger.